Ogrzewanie postojowe w SEACIE zmniejsza zużycie silnika

Jest zima, to musi być zimno. Znacie to powiedzenie z filmu „Miś”, prawda? A my dzisiaj chcemy wam udowodnić, że to nie prawda! Zimą w aucie może być przytulnie, cieplutko i co ważne tanio. Jest to możliwe dzięki możliwości zamontowania w modelach SEATA ogrzewania postojowego.

SEAT to nowoczesna, innowacyjna marka, dlatego chętnie wprowadza do swoich aut rozwiązania, które nie obciążają budżetu domowego kierowcy, a znacznie poprawiają komfort jazdy.

Czym jest ogrzewanie postojowe w nowych modelach SEATA

Chcąc ofiarować swoim klientom to, co najlepsze wiele modeli SEATA, jak chociażby SEAT ALHAMBRA ma możliwość zakupienia w dodatkowego wyposażenia w postaci programowalnego ogrzewania postojowego, czy też podgrzewanych przednich foteli ze zdalną aktywacją.

Dzięki ogrzewaniu postojowemu możemy wsiadać do nagrzanego, ciepłego samochodu unikając naturalnego w okresie zimy parowania szyb. W autach możemy mieć ogrzewanie postojowe dwojakiego typu:

  • Zasilane energią elektryczną – czyli „uruchamiane” kablem zasilającym
  • Ogrzewanie w systemie niezależnym – zasilane paliwem i energią elektryczną z akumulatora, dając kierowcy zupełną niezależność.

W przypadku ogrzewania elektrycznego możemy liczyć na przystępniejszy koszt instalacji wraz z montażem, sprawdzą się świetnie w autach rodzinnych, używanych głównie w miejscach z dostępem do energii elektrycznej.

Ogrzewanie niezależne możliwe do wykupienia w autoryzowanych serwisach SEATA idealne jest ze względu na wolność wyboru, dostępność w każdej sytuacji z życia codziennego: na parkingu, w korku, wyjeździe na urlop z dala od cywilizacji. Tu zdecydowanym liderem w dostarczaniu sprawdzonych, wysokich jakościowo i niezawodnych rozwiązań jest marka Webasto, którą SEAT szczególnie poleca klientom, którzy zdecydowali się podnieść jakość, komfort użytkowania swojego auta w warunkach zimowych.

Ogrzewanie podłogowe w SEACIE luksus, na który cię stać

Dla swoich klientów, korzystających z usług ASO SEAT producent ma atrakcyjne ceny montażu instalacji ogrzewania postojowego. Kupując ten rodzaj udogodnień, od razu przy zakupie nowego SEATA, zyskujesz najwięcej.

Korzystanie z ogrzewania postojowego to luksus, na który możesz sobie pozwolić. Nie tylko podniesiesz swój prestiż wśród sąsiadów, ale przede wszystkim poranne skrobania oszroniałych szyb przestaną cię dotyczyć. Zmniejszając poziom wilgotności powietrza w SEACIE, możesz cieszyć się zdrowszym powietrzem, a jazda bez grubych swetrów i szalików dostarcza o wiele więcej przyjemności. Wbrew powszechnie krążącym opinią instalacja ogrzewania postojowego jest bezpieczna dla środowiska, jej pobór paliwa to jedynie około 0,5 litra benzyny lub oleju napędowego przez godzinę pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *